Breaking News

Tiktok’ta Viral Garip hamilelik: Mükremin Seyahat kimdir, nereli, kaç yaşında!

Tiktok'ta Viral Garip hamilelik: Mükremin Seyahat kimdir, nereli, kaç yaşında!caramesin.com – Tiktok’ta Viral Garip hamilelik: Mükremin Seyahat kimdir, nereli, kaç yaşında!,Dokuz ay boyunca sosyal ağlarda sözde hamilelik dönemlerini paylaşan yolculuk kısa sürede çok sayıda takipçiye ulaştı. Kısa sürede milyonlarca yorum yapılırken, hastanedeki sağlık görevlileri ve yönetimi Seyahat’e yardım etti. Şikayetlerinin ardından İstanbul’un en büyük kamu bakanlığı Mükremin Gezgin ve hastane çalışanları hakkında hata ve teşhircilik iddialarıyla soruşturma başlatıldı.

MÜKREMİN GEZGİN’E SORUŞTURMA MI AÇILDI?

TikTok uygulaması üzerinden çektiği hamilelik videolarıyla sosyal ağlarda dikkatleri üzerine çeken hayatı ve biyografisi Mükremin Gezgin merak uyandırdı. Mükremin Gezgin’in erkek olmasına rağmen hamilelik ve doğum videoları sosyal ağlarda tepki topladı. İlgilenenler Mükremin Gezgin’in TikTok hesabını araştırıyor.

MKREMIN Gezgin KİMDİR?

Traveler’ın Instagram’da 1 milyon 100.000 takipçisi, TikTok ve 112.000 takipçisi var. Ankara’dan sosyal medya etkinliği Mükremin Gezgin 1998 doğumlu.

TEPKİLER BERGUZAR KOREL

Sosyal ağların sözde fenomeni Mükremin Gezgin, bir süredir sosyal ağ hesabından ‘hamileyim’ paylaşımında bulundu, hastanede bir fotoğraf yayınlayarak çocuk doğurduğunu iddia etti. Olaya bir başka yanıt da oyuncu Bergüzar Korel’den geldi:

“Görünüşe göre yeni doğmuş bir bebek”

Ayrıca okuyun:

“Dün gece bu gönderiyi gördüm ve aklıma ilk gelen şey bir bebek eli büyüklüğündeydi. Tabii yeni doğanlar, kendi bebeğimizi öpemeyecek kadar böyle bir şakayı nasıl göze alabiliriz!
Kendi sitesinde güldüğü ve paylaştığı hesaplara yazıklar olsun. Hepiniz çılgın takipçiler oldunuz. Yeter, gerçekten.”

See also  (sin censura) Actualización Viral Video Salma Flores & Salma Flores Viral Poto Pack en Twitter

Check Also

दोनों प्रतिवादियों ने गिरफ्तार किया उदयपुर हत्याकांड, ये है लीक वीडियो

दोनों प्रतिवादियों ने गिरफ्तार किया उदयपुर हत्याकांड, ये है लीक वीडियो

caramesin.com – दोनों प्रतिवादियों ने गिरफ्तार किया उदयपुर हत्याकांड, ये है लीक वीडियो, हाय दोस्तों, …

Leave a Reply

Your email address will not be published.