Breaking News

(Tartışma) Cem Küçük’ten Sedat Peker’i tehdit eden emeklilik mektubu

(Tartışma) Cem Küçük'ten Sedat Peker'i tehdit eden emeklilik mektubucaramesin.com – (Tartışma) Cem Küçük’ten Sedat Peker’i tehdit eden emeklilik mektubu,Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Türk gazete yazarı Sedat Peker’in “Blöf yapıyor. Elinde herhangi bir belge yok” dediğini söyleyerek kişisel fotoğrafını yayınlamakla tehdit etti.. Küçük bugün yayınlanan yazısında, “her şeyi geride bırakıp köyde yaşamaya başlayan” insanlardan bahsetti. Twitter “Ankara Kuşu”
Bu arada hesapta Cem Küçük’ün “sağlık sorunları nedeniyle TGRT’den ayrıldığı” iddia edildi.

Sedat Pekel’in konuştuğu Türk yazar Sem Küçük, bugün yayınlanan yazısında emeklilik belirtileri göstererek “Özür dilemezsen resmini yayınlarım” dedi.

Pekel’in Twitter hesabında kullandığı “Freud’un Öğrencisi” ifadesi “Sem Kuchuk, adı kadar kişisel, önümüzdeki hafta sonuna kadar size süre veriyorum, yoksa televizyona gidersiniz ve ben RE0054SSED APEKER hakkında yanılmışım diyebilirsiniz. 2015’te Kıbrıs’ta yaptığım tatilde yediklerime pişmanım ya kusura bakmayın. Herkes izliyor. Seçim sizin! “Mesaj paylaşıldı.

Ankara Kusu’nun hesabında, “Emekli gazeteci Kem Kukuk sağlık sorunları nedeniyle TGRT’den ayrılacak” dedi. paylaşıldı.
(Tartışma) Cem Küçük'ten Sedat Peker'i tehdit eden emeklilik mektubu

Kukuk’un bugün yayınlanan makalesinden bir alıntı:

“Bazı kariyerciler çocuklarının büyüdüğünün farkında bile değiller. İşlerine çok fazla odaklananlar bundan sonra ne olacağını göremezler.
Bazen insanlar ne zaman ayrılacaklarını bilmiyorlar. Batıda, bazı insanlar tepeye çıktıklarında dururlar. Ya da emekli ol.

Sedat Peker’den anahtar sızıntısı: ‘Viral videolar çekmeye başladığımda

Aslında böyle bir şey yok. şerefsiz olmayacağım. Ünlüyken köye yerleşip ortadan kaybolup her şeyi geride bırakan insanlar var. Bazıları çok mutlu. Biraz pişmanlık ya da şehre dönüş…
Yaş ilerledikçe insanlar kendi içlerinde hesap yapmaya ve düşünmeye başlarlar. Hayatını ve geleceğini düşünüyorsun. Sonunda hepimiz ölürüz. Er ya da geç kimse kalıcı değildir. İş, güzellik, para, sağlık hepsi geçicidir…”

See also  Kecelakaan mobil truk pertamina beruntun yang sangat menyeramkan di cibubur

Check Also

Ini Penyebab Lebih Banyak Trader dibanding Investor Saham

Ini Penyebab Lebih Banyak Trader dibanding Investor Saham

caramesin.com - Sudah diketahui secara luas bahwa tidak dapat disangkal bahwa ada lebih banyak pedagang dalam perdagangan daripada investor. Mungkin Anda bertanya-tanya, mengapa hal ini terjadi, apa sebenarnya pemicu utamanya? Inilah yang akan kita bahas dalam artikel singkat ini. Dengan pengetahuan yang kami berikan, kami percaya Anda menyadari bahwa ada faktor pasti mengapa lebih banyak [...]

Leave a Reply