Breaking News

Levent Göktaş’a ait olduğu iddia edilen hesapların ortaya çıkması: 24 Temmuz 2022 Açıklama

Levent Göktaş'a ait olduğu iddia edilen hesapların ortaya çıkması: 24 Temmuz 2022 Açıklamacaramesin.com – 2002’de suikasta kurban giden akademisyen Necip Hablemitoğlu’nun öldürülmesinin üzerinden biraz zaman geçmesine rağmen, sır perdesi aralanmadı. Hablemitoğlu cinayetinin zanlısı Gökhan Nuri Bozkır, 27 Ocak 2022’de Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) tarafından Türkiye’ye getirildi. Tutuklama emri çıkaran Emekli Albay Lunet Göktaş, suikast planlamakla suçlanıyor.

Necip Hablemitoğlu suikastının kilit isimlerinden emekli Albay Lunet Göktaş’ın firari olduğunu iddia eden bir kullanıcı, Twitter’dan yaptığı açıklamada, “Size her şeyi kanıtlarla açıklayacağım” yazdı. Bu gece saat 10’a kadar bekleyin. ” Hisse senetleriyle ilgili soru sorulduğunda Göktaş avukatı Celal Eğin, “Fikrini bekliyorum. Hisse senedinde çözeriz” dedi.

2- 1992’de Azerbaycan’da, 1998-2001’de Suriye’de, 2000’de Kırgızistan’da, 1993 ve 1997’de Irak’ta çalıştım. Çalışkan ve başarılı bir memurum. Bana zarar veren arkadaşlarım var. Kullanıldığım zamanlar oldu. Her şeyi adım adım anlatacağım.

3-Bu akşam 22:00’de her şeyi belgelerle açıklamaya başladım. Yarından itibaren video çekmeye de başlayacağım.”

Daha sonra cezaevinde çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı ve şunları kaydetti:

“Bir kere girdim! İkinci kez gitmem! Girmesi gereken girecek! Beni kullananlar girecek! Akşam 22’de görüşmek üzere. Selamlar…”

“HER ŞEYİ YAVAŞÇA AÇIKLAYACAĞIM”

Levent Göktaş’a ait olduğu doğrulanmayan hesap, belgelerle her şeyi açıklayacağını söylediği bir paylaşım yaptı. Stoklar:

“1959 Nixar’da doğdum. 1980 yılında Kara Harp Okulu’ndan mezun oldum. 1995 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldum. 25 yıl Türk Silahlı Kuvvetleri Özel Kuvvetlerinde tümen, tabur ve alay komutanlığı yaptım. 2005 yılında albaylık görevimden emekli oldum.

Popüler Makaleler:

See also  Link Video 40 Detik Mirip Heyhest TikTok Beredar di Twitter

GKT AŞ’nin avukatından açıklama

Udatv’den Ersin Eroğlu’nun haberine göre Lunet Göktaş’ın avukatı Celal Eigen, “Lunet Göktaş benimle iletişim kuramıyor. O biliyor ki, iletişim kurarken dinlemekle meşgul. Ama ben Lunet’i bekliyorum Göktaş konuşsun. Siz. Yapabilirsiniz. Bakalım Göktaş’a ait mi. Ayrıca yarın video çekmeye başlayacağını da söyledi. “Yukarıdaki gibi.

Check Also

Cara Merawat Motor Bebek Anda agar tetap tampil dan tetap kuat

caramesin.com-Motor bebek merupakan motor yang menawarkan banyak kemudahan. Namun, agar motor ini selau mudah digunakan, …